Yeni Dönem Erasmus+ Programı ve Hibe Dağıtım Sonuçları Hakkında Açıklama

Değerli Öğrencilerimiz,

 

Son dönemde farklı mecralarda çıkan haberler ve Üniversitelerin Erasmus+ programı ile ilgili farklı uygulama yöntemlerini açıklaması sebebiyle öğrencilerimizde oluşan kafa karışıklığını gidermek adına açıklama yapma ihtiyacı doğmuştur.

 

Üsküdar Üniversitesi bünyesinde 2021 Yaz Döneminde staja ve 2021-2022 Akademik Yılında öğrenim veya staja katılması planlanan öğrencilerimizin hak ettiği hibe tutarlarında herhangi bir değişiklik söz konusu değildir (önceden seçilmiş ancak programını erteleyenler ve 2021 yılı içerisinde seçilenler dahil).

 

Bu durum diğer üniversitelerde değişkenlik gösterebilir ancak Üniversitemiz Seçim Komisyonu ve Erasmus Kurum Koordinatörlüğünün şimdiye kadar duyurduğu kazananlar listesinde ve hibe dağıtım sonuçlarına ilişkin öğrencilerimizin olumsuz etkilenmeyeceğini ve sonraki başvuru dönemleri için gerekli tedbirlerin alındığını tüm katılımcılara duyurmak isteriz.

 

Daha detaylı açıklama ve diğer sorularınız için eposta adresimiz: erasmus@uskudar.edu.tr

Merkez Yerleşkede bulunan 224 numaralı ofisimizi hafta içi 10.00-17.00 saatleri arasında ziyaret edebilir veya 0216 400 2285 numaralı telefon numarasını arayarak bizim ile iletişime geçebilirsiniz.