Türk Hava Yolları – ERASMUS+ Kampanyası

Değerli Erasmus Yararlanıcıları,

Türk Hava Yolları (THY) ile Türkiye Ulusal Ajansı arasında imzalanan protokol kapsamında Erasmus+ Programı yararlanıcılarına THY ile gerçekleştirecekleri uçuşlarda %20 indirim ve 10 kg ekstra bagaj hakkı sağlanacaktır.

Kampanya Kimleri Kapsıyor?
Kampanya Türkiye Ulusal Ajansı’ndan alınan, sözleşme süresi bitmemiş hibeler kapsamında yurtdışı hareketliliklere katılacak kişiler içindir.

Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile yurtdışı hareketliliklerine katılacak yararlanıcıların, Miles&Smiles’a şahsi üyeliğinin olması gerekmektedir (M&S üyelik koşulları geçerlidir). Miles&Smiles üyeliği bulunanlar mevcut üyelik numaralarını kullanabilir.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

Seyahat başlangıç tarihi: 26 Kasım 2014 – 26 Kasım 2016

Kampanya, 26/11/2016 tarihine kadar geçerli olup Türkiye çıkışlı uçuşun 26 Kasım 2016 (dahil) tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

Biletler THY satış ofislerinden bizzat, kampanya kodu ve Miles&Smiles üyelik numarası verilerek, resmi kimlik belgesi ile alınmalıdır. Kampanya, acentalar veya internet üzerinden alınan biletlerde geçerli değildir.

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü Erasmus Ofisi’ne ek’te yer alan bilgi formunu e-posta (erasmus@uskudar.edu.tr) ile göndererek başvuruda bulunması gerekmektedir.

Yararlanıcıların bilgileri Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü Erasmus Ofisi tarafından Türkiye Ulusal Ajansı TURNA sistemine girilecektir.

Seyahati gerçekleştirecek olan yararlanıcının, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından gönderilen e-postanın çıktısını, kampanya kodunu, Miles&Smiles üyelik numarasını ve resmi kimlik belgesini THY satış ofislerine (acentalar ve internetten alınan biletlerde kampanya geçerli değildir), bilet kesim işlemi esnasında ibraz etmesi gerekmektedir.

Kampanya, Türkiye çıkışlı tek yön veya Türkiye çıkışlı gidiş-dönüş biletleri için geçerlidir.

Türk Hava Yolları ve Türkiye Ulusal Ajansı kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu kampanyadan Türkiye Ulusal Ajansı yararlanıcıları dışında 3. şahıslar faydalanamaz. Türkiye Ulusal Ajansı, bu kuralın ihlalinin tespiti durumunda ilgililer hakkında hukuki haklarını saklı tutar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

1.Adım: Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile seyahati gerçekleştirecek katılımcı Miles&Smiles Programına üye olur.

2.Adım: Seyahati gerçekleştirecek katılımcı Miles&Smiles üyeliği hakkında Üniversitemiz Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü Erasmus Ofisini (erasmus@uskudar.edu.tr) e-posta ile bilgilendirir.

Seyahati gerçekleştirecek katılımcının bilgileri, Üniversitemiz Erasmus Ofisi tarafından TURNA sistemine girilir.

3.Adım: Kampanya kodunun yazılı olduğu bilgi formu, TURNA sisteminden otomatik olarak mail yoluyla TURNA sistemine ismi girilen ve seyahati gerçekleştirecek olan katılımcıya iletilir.

DİKKAT! Geçerli e-posta adresi olarak sadece “…………@stu.uskudar.edu.tr” veya “…………@st.uskudar.edu.tr” uzantılı kurumsal e-posta hesapları kullanılacaktır. Bu nedenle, yararlanıcıların kampanya kodları kurumsal e-posta hesaplarına iletilecektir.

4.Adım: Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile seyahati gerçekleştirecek katılımcı, THY satış ofislerine bilgi formunu, Miles&Smiles üyelik numarasını ve resmi kimlik belgesini ibraz eder. Kampanyadan yararlanmak istediğini belirtir.

Ayrıca kampanyaya ilişkin duyuru www.ua.gov.tr adresinde yayınlanmıştır.

Saygılarımızla,

Uluslararası İlişkiler Direktörlüğü/Erasmus Ofis